Dokumenty

Przechowuj w systemie dokumenty w dowolnym dla Ciebie formacie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Sporządzaj notatki ze spotkania, sprawozdania ze sprzedaży i analizuj najważniejsze aspekty Twojej działalności w formie czytelnych raportów. Dowiedz się, którzy klienci kupują najwięcej. Sprawdzaj zestawienie pracowników z największą liczbą wykonanych zadań.

 

Typy dokumentów

 

Prywatne pliki

System LucidCRM pozwala na przechowywanie plików w dowolnym formacie. Są to prywatne pliki każdego użytkownika,  ale w przyszłości mogą one zostać wykorzystane w jakimś dokumencie i w ten sposób będzie miało do nich dostęp więcej osób. Każdy zasób przechowywany w systemie (tj. plik raportu czy obrazek) zapisywany jest na serwerze w obszarach chronionych, do których nikt z zewnątrz nie ma dostępu - bez pomyślnej próby uwierzytelniania i autoryzacji nie można pobrać danego pliku z serwera.

 

Raporty

Na podstawie istniejącego szablonu sprawozdania określasz zakres dokumentów, z których chcesz wygenerować raport. Możesz wybrać pola, z których ma się składać raport, przedział czasowy, jego typ (zestawienie, pogrupowany wg użytkowników i klientów) i funkcję grupowania. Dla raportu pogrupowanego wg użytkowników lub klientów system udostępnia możliwość przedstawienia zestawienia w ziarnistości tygodniowej lub miesięcznej. Możesz tworzyć dokumenty w dwóch formatach: HTML i CSV.